Новини управління

ПРАВИЛА ЛЮБИТЕЛЬСЬКОГО ТА СПОРТИВНОГО РИБАЛЬСТВА

На Полтавщині завершується перший конкурсний відбір інспекторського складу рибоохоронного патруля

27.02.2017 року о 10 годині в приміщенні управління Державного агентство рибного господарства у Полтавській області розпочався останній етап відбору до рибоохоронного патруля - співбесіда, що проходитиме до 01.03.2017 року.

За прозорою процедурою конкурсу представники громадськості мають змогу на всіх співбесідах, задати питання кандидатам та висловлювати свою оцінку. Зауваження та рекомендації будуть враховані комісією.

За перші години співбесіди, конкурсна комісія у більшості кандидатів побачила палке бажання вчитися професії інспектора рибоохорони та долучитися до позитивних змін в галузі. З великою повагою та максимально відкрито комісія підійшла до співбесіди з демобілізованими учасниками АТО.

Нагадаємо, рибоохоронний патруль є органом із якісно новими стандартами роботи. Всі рибні патрульні набрані на основі відкритого конкурсу, пройдуть фахове навчання, курси підвищення кваліфікації, а також будуть оснащені сучасною технікою.

Відкритий конкурс на зайняття вакантних посад державних інспекторів рибного патруля відбувся відповідно до вимог Закону «Про державну службу» у новій редакції.

На веб-сайті і в подальшому можна черпати інформацією щодо проходження конкурсного відбору.   

В 2016 році Україна отримала найбільший за 20 років вилов риби у внутрішніх водоймах та морях, - Ярема Ковалів

24.02.2017

«За останні 2 роки вилов риби у внутрішніх водоймах і морях збільшився на 25% В 2016 році він склав приблизно 80 тисяч тонн», - повідомив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів 24 лютого 2017 року під час публічного звіту про роботу Держрибагентства в 2016 році. В 2014 році у внутрішніх водоймах та морях України вилов склав 59,8 тис тонн, а у 2015 - 68, 1 тис тонн, а у 2016 - 79,5 тис тонн. За словами Коваліва, без урахування обсягів морського вилову у Чорному морі, які держава втратила через анексію Криму, вилов 2016 року є найбільшим за останні 20 років, починаючи з 1996 року.

Збільшення обсягів вилову Голова Держрибагентства пов'язує з дерегуляцією та стимулюванням рибалок-промисловиків показувати реальні обсяги вилову. В рамках дерегуляції наприкінці 2015 року було скасовано 7 дозвільних документів та бюрократичних послуг, що заважали нормальній роботі підприємців. В 2016 році розподіл часток на промисловий вилов риби вперше відбувся за новим принципом, направленим на детінізацію галузі. Частки розподілялися не на 1, а на 5 років і враховували історичний досвід промислу рибалки-промисловика. Підприємці, що є традиційними користувачами для певного регіону та виловлюють у ньому великі обсяги риби, мають право претендувати на більшу квоту в рамках загального визначеного наукою ліміту. «Нашим підприємцям стало вигідно не приховувати, а показувати реальні вилови. Ми їх стимулювали бути чесними. Чим більше ти показав сьогодні, тим більшу квоту ти будеш отримувати в наступні роки», - пояснив Ярема Ковалів.

Деталізуючи показники вилову риби в Україні Ярема Ковалів додав, що незважаючи на загальне зростання вилову та зростання в ньому частки фермерської риби, домінувати продовжує промисловий вилов. «В 2015 році аквакультура показала 20,2 тис тонн, в 2016 є невелике зростання - 21,4 тис тонн. Проте в структурі українського вилову це всього 25% проти промислового вилову риби у 58,1 тис тонн. У світі ця пропорція з кожним роком збільшується на користь споживання не дикої, а фермерської риби, 52% у 2016 році. В цьому напрямі ми бачимо основний потенціал України в найближчі роки. Детінізація галузі та стимулювання рибного фермерства. В 2017 році сконцентруємо зусилля в цьому напрямі. Для того, щоб українці змогли їсти більше власне української фермерської риби».

Необхідними факторами для розвитку рибного фермерства Ковалів також назвав зменшення частки браконьєрської риби в торгових мережах та на ринках. Це планують досягти за рахунок запровадження сертифікату походження риби, що унеможливить реалізацію браконьєрського продукту та ефективної роботи рибоохоронного патруля у всіх регіонах України.

«Також працюємо над економічними інструментами підтримки наших рибних фермерів. Це зниження фінансового навантаження щодо сплати за замелю, збільшення митних ставок на імпорт сортів риби, що можуть вирощуватися в Україні, фінансової підтримки галузі з держбюджету. Розробляємо Концепцію Фонду підтримки рибного господарства із державними субсидіями, компенсацією частини затрат по відсотковим ставкам на кредити. Це все маємо реалізувати у 2017-18 роках»                                                                        Держрибагентство Джерело:https://darg.gov.ua/_v_2016_roci_ukrajina_otrimala_0_0_0_3479_1.html

Конкурсна комісія Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській бласті інформує: 

щодо наступного етапу конкурсного відбору

24.02.2017

За результатами першого етапу тестування на кандидатів чекає останній етап відбору - співбесіда з конкурсною комісією, що проходитиме з 27 лютого по 01 березня о 10 годині 00 хвилин у приміщенні Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області за адресою:                                       м. Кременчук, вул. Флотська,4.

Додаткову інформацію ви можете отримати у відділі кадрів за телефоном:         (05366) 3-84-76

За посиланням Ви зможете ознайомитися із графіком проходження співбесіди конкурсантами

Анонс публічного звіту Голови Держрибагентства Яреми Коваліва про роботу Держрибагентства за 2016 рік

23.02.2017 

24 лютого о 11.00 в Кризовому Медіа Центрі відбудеться Публічній звіт Голови Держрибагентства Яреми Коваліва про роботу Державного агентства рибного господарства за 2016 рік.

Ярема Ковалів прозвітує про досягнення в реформуванні рибного господарства в 2016 році, зокрема, про результати роботи новоствореного рибоохоронного патруля, кроки в напрямі стимулювання розвитку рибного фермерства, результати дерегуляції промислового рибальства, захист державного майна тощо.

Ярема Ковалів розкаже про дорожню карту реформ на 2017 рік, а саме про запуск рибоохоронного патруля в регіонах України, впровадження сертифікату походження риби та системи моніторингу вилову риби, фінансову підтримку рибної галузі, технічну допомогу ГКРС ФАО в дослідженні рибних запасів та перспективних видів для марикультури Чорного моря тощо.

Регламент заходу:

11.00-11.30 - публічний звіт Голови Держрибагентства Яреми Коваліва

11.30-12.00 - відповіді на запитання представників громадських об'єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів галузі і ЗМІ.

Місце проведення заходу: Український Кризовий Медіа Центр, Київ, вул. Хрещатик 2, Український Дім

Відповідальний структурний підрозділ: Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Держрибагентства, начальник відділу - Кладова Діана . Контактний тел.: ‎+38 098 153 89 28.                                                                                                                         Джерело: https://darg.gov.ua/_anons_publichnogo_zvitu_0_0_0_3458_1.html

Верховна Рада схвалила за основу зміни до проекту Закону для розвитку рибогосподарського комплексу

23.02.2017

21 лютого Верховною Радою України було схвалено в першому читанні зміни до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою» (щодо уточнення деяких термінів та понять)», реєстраційний № 4570. За документ проголосувало 235 депутатів.

«Після прийняття проекту закону підприємці рибної галузі зможуть залучитися підтримкою держави при страхуванні своєї продукції. Це спростить умови роботи та зменшить ризики в рибництві, а також допоможе фермерам галузі планувати свою діяльність в довгостроковій перспективі», - наголосив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, народний депутат України Олександр Бакуменко, представляючи в Раді зазначену законодавчу ініціативу, розповів, що метою розробки проекту Закону є внесення змін та доповнень до Закону України «Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою». Йдеться про заміну термінів та доповнення поняття «сільськогосподарський страховий ризик» у відповідності із Законом України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів».

«Прийняття проекту Закону сприятиме врегулюванню правового поля України та надасть змогу створити умови сталого фінансування та розвитку рибогосподарського комплексу держави», - сказав Бакуменко. Він підкреслив, що даний закон надасть можливість сільськогосподарським товаровиробникам рибної галузі користуватись можливістю страхового захисту своїх майнових інтересів у разі настання страхових випадків. Також на підтримку закону №4570 виступив народний депутат Олексій Мушак.

Як повідомлялось раніше, страхові випадки можуть наставати для підприємств, що займаються виробництвом сільськогосподарської продукції або її розведенням, вирощуванням, виловом водних біоресурсів у внутрішніх водоймах та переробкою у разі: втрати чи недоотримання застрахованих посівів; недоотримання застрахованого урожаю, продукції бджільництва; загибелі, вимушеного пошкодження чи захворювання сільськогосподарських тварин, птиці, кролів, хутрових звірів, бджолосімей, водних біоресурсів і тваринницької продукції. Страхова вартість визначатиметься, виходячи з ціни одиниці продукції, розрахованої центральним органом виконавчої влади. Сума вказуватиметься у договорі страхування. Крім того, Закон визначає яким чином відбуватиметься повідомлення про страховий випадок, механізм визначення збитку у разі настання страхового випадку, терміни дії договору страхування. Держрибагентство Джерело:https://darg.gov.ua/_verhovna_rada_shvalila_za_0_0_0_3467_1.html

22.02.2017 

На Полтавщині завершився перший конкурс відбору головних державних інспекторів рибоохоронного патруля

21 лютого 2017 року в приміщенні Кременчуцького національного університету   ім. М.Остроградського пройшов перший відкритий конкурсний відбір на посаду головного державного інспектора рибоохоронного патруля. На оголошені 24 вакантних посади претендувало 57 конкурсантів.

Тестувались - 55 осіб   Не з'явились - 2 особи;  «0» балів - 9 осіб;    «1» бал - 16 осіб  «2» бали - 30 осіб.

За результатами першого етапу тестування 46 кандидатів допущено до наступного етапу - співбесіда, яка відбудеться з 27 лютого по 02 березня 2017 року.

Інтерв'ю начальника Полтавського рибоохоронного патруля Оксани Кулинич ТРК ЛТАВА "Час місцевий КРЕМЕНЧУК" про тестування  до нового рибоохоронного патруля

21.02.2017

Як відбирають у рибний патруль

Посилання на матеріал КРЕМЕНЧУГTODAY

Інтерв'ю начальника Полтавського рибоохоронного патруля Оксани Кулинич. Проведення конкурсу на головного державного інспектора нового рибоохоронного патруля - Кременчуцьке.Громадське.Телебачення

Посилання на матеріал  Кременчуцька газета

Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України «Режим рибальства в дніпровських водосховищах у 2017 році» від 18.01.2017 № 5 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 01 лютого 2017 року за № 136/30004.

Набрав чинності наказ про Режими рибальства у 2017 році, - Держрибагентство

20.02.1017

З 14 лютого 2017 року набрав чинності наказ Мінагрополітики №5 від 18.01.2017 «Про затвердження Режимів рибальства у 2017 році». Переглянути Режими можна за посиланням. 

Документом впорядковано організацію промислового рибальства в басейні Азовського та Чорного моря, у дніпровських водосховищах та адаптовано деякі правила для користувачів, що ведуть промисел.

Відповідно до Режимів, забороняється здійснення промислового рибальства в темну пору доби на суднах не обладнаних бортовими вогнями. Крім того, всі ставні знаряддя лову (сітки, пастки, ятері, ставні неводи), повинні мати буї чи розпізнавальні знаки, на яких має бути продубльовано номери бирок.

Як повідомлялось раніше, у 2017 році ділянки, на яких забороняється здійснення промислового рибальства протягом усього року на водосховищах Дніпровського каскаду залишаються у межах, визначених у 2016 році. За винятком Київського водосховища, де їх буде розширено, Дніпродзержинського - уточнено, Кременчуцького - звужено.

Розподіл знарядь лову між користувачами буде здійснюватись територіальними органами Держрибагентства за єдиною методикою та практикою - відповідно до пункту 27 постанови КМУ від 25.11.2015 № 992 «Про затвердження Порядку здійснення спеціального використання водних біоресурсів у внутрішніх рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах), внутрішніх морських водах, територіальному морі, виключній (морській) економічній зоні та на континентальному шельфі України». До цього для територіальних управлінь не було запроваджено єдиної механіки. Відтепер, при підрахунках будуть враховуватись квоти, виділені промисловим рибалкам. Держрибагентство Джерело:https://darg.gov.ua/_nabrav_chinnosti_nakaz_pro_0_0_0_3457_1.html

19.02.2017 

       Наш герб - тризуб, Це воля, слава й сила; 

Наш герб - тризуб. Недоля нас косила, 

Та ми зросли, ми є, Ми завжди будем, 

Добро і пісню несемо Ми людям.


З ПЛАСТИЛІНОМ НА ЗИМОВУ РИБОЛОВЛЮ 

18.02.2017 

Кожен рибалка, який захоплюється зимовою риболовлею знає, як складно на морозі, коли за пару хвилин поверхню лунки затягується льодом, перев'язати мормишки, замінивши червону мормишку на чорну, або велику на маленьку. Іноді це просто необхідно зробити.

Природно, ситуацію може врятувати використання декількох вудок, які оснащені різними мормишками. Але так рибалять, в основному, рибалки-спортсмени і трохи рибалок професіоналів. Так, як на риболовлю найкраще брати мормишки всіх забарвлень, спробуємо їх зліпити самостійно з звичайного дитячого пластиліну. Прихопіть на рибалку не пачки пластиліну, а відріжте від пластилінових брусків кубики приблизно 1 на 1 см, які складіть в окрему невелику коробочку, яку на рибалці тримайте, як то кажуть «при собі» у внутрішній кишені, щоб в будь-який момент можна було з пластиліну скачати кульку-мормишку потрібного кольору.

Пластилін, який на даний момент є у продажу володіє всіма необхідними якостями - без сторонніх запахів і не токсичний. Пластиліни з неприємним хімічним або ще якимось запахом - не придатні для риболовлі, можна навіть не намагатися з ними експериментувати.

Отримавши деякий навик, з пластиліну можна навчитися ліпити не тільки нехитру кульку, а й «крапельку», «вівсянку», «уралку». Виготовити пластилінову мормишку простіше простого: цівку гачка потрібно втиснути в м'яку пластилінову кульку, а потім пальцями надати потрібну форму.

Також можна вішати кульки над гачком у всіляких поєднаннях. Розмір і форма мають певну межу, а ось у виборі забарвлення можливості рибалки майже безмежні. Найбільш уловистими мормишками не є одноколірні мормишки, а саме поєднання різних кольорів - чорний низ і червоний верх тощо. Все залежить тільки від переваги самої риби і фантазії рибалки.

Мормишки з пластиліну можна навіть ароматизувати, надаючи їм привабливого для риби запаху. Краще за інших для цього підходять ароматизатори на масляній основі. Потрібно змастити пальці ароматизатором, а потім розім'яти або розкачати кульку. Пластилін здатний досить тривалий час зберігати запахи.

Істотний мінус пластилінових мормишок - це його нейтральна плавучість, тому у воді у них немає класичної «гри». Але є вихід і з цього положення. Можна обжати цівку розрізним свинцевим вантажем, обмотавши цівку люрексом або кольоровою ниткою, а після обліпити все це шматочком пластиліну, створивши подобу простої «мушки».

Зауважте, що все вище написане відноситься не тільки до мормишечних снастей, де мормишка є і приманкою, і грузилом одночасно, але і до поплавкової або зимової вудок, коли грузило розташоване вище гачка. Спробуйте, і Ви зрозумієте, що на снасті з пластиліну ловити зручно і просто. Джерело:https://www.huntingukraine.com/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=272&Itemid=181

В 2018-му році в Україні з'явиться електронний сертифікат походження риби

17.02.2017

Вивести рибну галузь «з тіні» та унеможливити реалізацію браконьєрської риби в Україні допоможе запровадження обов'язкового сертифіката походження риби та системи моніторингу вилову риби. Держрибагентство та експерти розпочали роботу над ними у лютому 2017 року, запровадити на практиці їх планують вже наступного року.

За даними галузевих асоціацій та експертів в 2015 році незаконний вилов риби склав більше 200 тис тонн проти легального вилову у 80 тис. Запровадження нової системи підтвердження законності походження риби та відповідного сертифікату мінімізує незаконний браконьєрський вилов, унеможливить реалізацію нелегальної риби, захищатиме інтереси національних виробників.

«Сертифікат матиме виключно електронну форму, кожній партії риби присвоюватиметься власний унікальний номер. Представники державного органу, і звичайні споживачі зможуть зайти на спеціальний електронний портал та отримати інформацію про походження риби», - повідомив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів

Сертифікат супроводжуватиме рибу з моменту вилову до місця її реалізації, міститиме інформацію щодо суб'єкта господарської діяльності, назви водойми, де було здійснено лов, дати вилову, кількості виловленої риби тощо. Держрибагентство Джерело:https://darg.gov.ua/_v_2018_mu_roci_v_ukrajini_0_0_0_3454_1.html

 Посилання на матеріал

Перша в Україні конференція підприємств рибної галузі Fish and Seafood 2017 

17.02.2017

На конференції Fish and Seafood 2017 Голова Держрибагентства Ярема Ковалів розповів про досвід реформ галузі 2015-2016 років: чого вдалося досягти. А заступник Голови Держрибагентства Андрій Кравченко зазначив як змінювалась ситуація на ринку риби та морепродуктів протягом 2006-2016 років.Ви дізнаєтеся, як буде впроваджуватися система дистанційного моніторингу рибальських суден та сертифікат походження риби, яким чином європейські вчені будуть досліджувати перспективні види марикультури в Україні, який контроль якості рибної продукції згідно вимог ЄС та які особливості рибного рітейлу в Україні. Ви дізнаєтесь про стан рибної галузі та динаміку українського ринку рибопродукції, створення мереж рибних логістичних центрів та контроль якості продукції. Ви дізнаєтесь про стан рибної галузі та динаміку українського ринку рибопродукції, створення мереж рибних логістичних центрів та контроль якості продукції.

Крім того, на конференції будуть розглянуті практичні кейси створення ферм для розведення риби цінних порід, розведення нових для України видів морепродуктів, а також виходу на зовнішні ринки.

Держрибагентство Джерело:https://www.facebook.com/dargua?fref=ts

Конкурсна комісія Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області для проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» інформує:

16.02.2017

Автоматизоване тестування для учасників конкурсу, оголошеного наказом Полтавського рибоохоронного патруля від 20.01.2017 №1, на знання законодавства відбудеться 21 лютого 2017 року в приміщенні Кременчуцький національний університет ім. М.Остроградського за адресою: м. Кременчук, вул. Першотравнева.

Основна мета тестування - визначення рівня знань законодавства на знання Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного законодавства та знання спеціального законодавства.

Загальний час для проведення тестування становить не більше 40 хвилин.

Одне завдання включає 40 тестових питань, які обираються для кожного учасника тестування автоматично із загального переліку питань, що включає 40 питань на знання кожного із зазначених видів законодавства.

Після закінчення часу, відведеного на складення тестування, проводиться автоматичне визначення результатів тестування програмним забезпеченням.

Для визначення результатів тестування використовується така система:

2 бали виставляється кандидатам, які відповіли правильно на 32 питання тестового завдання і більше;

1 бал виставляється кандидатам, які відповіли правильно на 24-31 питання тестового завдання;

0 балів виставляється кандидатам, які відповіли на 23 і менше питань тестового завдання.

Під час проведення тестування його учасникам забороняється користуватися додатковими електронними приладами (крім випадків, коли використання додаткових електронних приладів становить розумне пристосування), підручниками, навчальними посібниками, іншими матеріалами, а також спілкуватись один з одним.

У разі порушення зазначених вимог кандидат відсторонюється від подальшого проходження конкурсу, про що складається відповідний акт, який підписується присутніми членами конкурсної комісії.

При собі кандидату необхідно мати паспорт або документ, який посвідчує особу та прибути завчасно. 

Посилання на список кандидатів, які допущені до проходження тестування 

16.02.2017 РибнийДень                                   СВЯТКОВИЙ РИБНИЙ СТІЛ 

28 річниця виводу військ із АфганістануВійна в Афганістані (1979 - 1989)

15.02.2017

Страшне слово «війна», воно несе у собі багато болі, печалі та горя. Найстрашніше коли ціною життя молодої людини вирішуються політичні питання та встановлюються сфери впливу.

Радянський Союз розпочав повномасштабний збройний конфлікт проти Афганістану під приводом боротьби з моджахедами, який розтягнувся на довгі десять років. Роки, що близько 2400 сімей їхніх рідних. Роки, що близько 8000 - ам українців завдали фізичних мук, серед яких близько 4700 чоловік назавжди залишилися інвалідами, та роки, що змінили життя більше 160000українців, що приймали участь в радяно - афганській війні у складі збройних сил СРСР.

Вічна та світла пам'ять усім молодим хлопцям, які ціною власного здоров'я чи навіть життя виконували накази верховного керівництва СРСР в чужій країні без права на опротестування виданого їм розпорядження.

Відбулося засідання конкурсної комісії щодо відбору кандидатів до «Рибоохоронного патруля» Полтавщини

14.02.2017

13 лютого закінчився прийом заявок від претендентів на участь у конкурсі на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль». Було оголошено 24 вакантних посади.

Нагадаємо, Конкурс на зайняття вакантних посад до рибного патруля відбудеться відповідно до вимог Закону «Про державну службу», включатиме електронне тестування та співбесіду.

Так, 14 лютого відбулося перше засідання конкурсної комісії Полтавського рибоохоронного патруля. Було розглянуто документи кандидатів на заміщення вакантних посад щодо відповідності встановленим вимогам для участі у конкурсі згідно Постанови КМУ № 246 від 25.03.2016 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».

Таким чином конкурсною комісією було допущено 57 кандидатів до участі в першому етапі конкурсу - електронне тестування, яке відбудеться з 21 по 24 лютого 2017 року о 10:00 .

Рибоохоронні патрульні набираються на основі відкритого конкурсу, пройдуть фахове навчання та курси підвищення кваліфікації.

Посилання на матеріал УНН-Центр

В 2017 році в Україні вперше може запрацювати європейська модель підтримки рибного господарства

14.02.2017

У лютому 2017 року Україна розпочинає роботу над Фондом підтримки рибного господарства. Його аналоги успішно функціонують у більшості європейських країн, а проблема відсутності подібного Фонду в Україні та необхідність його створення піднімалася до обговорення експертами, підприємцями та громадськими організаціями рибної галузі впродовж останніх 7-ми років.

Ініціатором початку роботи над створенням Фонду виступило Держрибагентство України. Для юридичного аналізу кращих європейських моделей програм фінансування рибного господарства, а також розробки необхідного для Фонду законодавчого поля відомство звернулося до експертів Офісу підтримки реформ «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні», що фінансується Європейським Союзом. 14.02.2017 відбулося Перше обговорення Концепції Фонду з експертами галузі. 

Держрибагентство Джерело:https://darg.gov.ua/_v_2017_roci_v_ukrajini_0_0_0_3439_1.html 

Посилання на матеріал

Запуск кредиту від Європейського Інвестиційного Банку в пріоритеті Мінагрополітики

13.02.2017

Реалізація проекту "Основний кредит для аграрної галузі - Україна (АПЕКС)" щодо надання кредитних ресурсів Європейським інвестиційним банком в обсязі 400 млн євро позитивно вплине на бізнес-клімат, створить передумови для активізації інвестиційної діяльності, допоможе українським аграріям наростити експорт та створити нові робочі місця. Це зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час зустрічі із представником Європейського інвестиційного банку Вазілем Худаком, яка відбулася наприкінці минулого тижня у Мінагрополітики.

Прес-служба Мінагрополітики Джерело: https://minagro.gov.ua/uk/node/23244 

Посилання на матеріал

Інтерв'ю начальника Полтавського рибоохоронного патруля Оксани Кулинич ТРК ЛТАВА "Час місцевий КРЕМЕНЧУК" про набір до нового рибоохоронного патруля

                                     10.02.2017 

09.02.2017

РОЗ'ЯСНЕННЯ 

щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю 

Посиланя на матеріл

Стаття в газеті 2000 на тему: Скільки риби в Чорному морі? 

08.02.2017

Стаття в газеті «2000» на тему: «Скільки риби в Чорному морі?» про масштабний проект із наукових досліджень Чорного моря та технічної допомоги українській рибній галузі зі сторони Генеральної комісії з питань рибальства в Середземному морі ФАО. Ініціаторами даного проекту є Держрибагентство та Асоціація рибалок України. Матеріал містить коментар Голови Держрибагентства Яреми Коваліва. 

Стаття доступна російською мовою. 

Посилання на матеріал  2000

Про подання електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції

08.02.2017

Управління нагадує про наближення терміну подачі електронних декларацій. Всі працівники управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Полтавській області особисто ознайомленні під підпис про необхідність отримання електронного цифрового підпису для заповнення відповідної декларації. 

Відповідно до пункту 1 статті 45 Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» (далі - Закон) особи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції; особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 р. № 2 «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» визначено, що з 00 годин 00 хвилин 01 січня 2017 року розпочала роботу система подання та оприлюднення відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування другого етапу. 

Зазначені у пункті 1 цього рішення декларації (повідомлення) подаються згідно із Законом шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Виходячи з вищевикладеного Вам необхідно до 1 квітня 2017 року подати електронні декларації шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.  Також читай за посиланням

Видача генеральної довіреності не звільняє держслужбовця від обов'язку задекларувати транспортний засіб 

Також читай за посиланням  на Legalans (Всеукраїнський юридичний портал)

Україна у 2016 році збільшила експорт риби на 39%, - Рада з питань експорту продовольства (UFEB)

07.02.2017

Українські виробники продукції з риби та інших водних біоресурсів у 2016 році збільшили експорт на 39% порівняно з показником 2015 року - до 21,8 млн дол. проти 15,7 млн дол., повідомив аналітичний департамент Ради з питань експорту продовольства (UFEB).

У структурі експорту, як і минулого року, переважає рибне філе та інше м'ясо риб (38%), готова або консервована риба й ікра (21%) і ракоподібні (20%). Значні частки займають групи «риба свіжа або охолоджена», а також «риба сушена, солона і копчена» (обидві по 7%). На морожену рибу й молюски прийшлося минулого року по 3%.

Хоча загальне зростання експорту складає 39%, за деякими товарними групами виручка від поставок за кордон зросла в рази. Так, продажі свіжої та охолодженої риби - у 9,6 разів, до 1,5 млн дол., ракоподібних - в 4,2 рази, до 4,4 млн дол., мороженої риби - у 2,6 рази, до 641 тис. дол., і молюсків - у 2,4 рази, до 684 тис. дол. Скорочення експорту не відбулося по жодній з позицій.

«Варто зазначити, що незважаючи на значне зростання експорту, показники 2016 року все ще відстають від виручки 2014 року на 32%: 21,8 млн дол. проти 31,9 млн дол. Загалом після втрати російського ринку ми нарощуємо експорт по всіх позиціях. Однак найбільших труднощів зазнають експортери, що здійснюють поставки в рамках групи «готова або консервована риба, ікра». Після падіння у 4,5 рази в 2015 році (до 4,6 млн дол. з 20,8 млн дол. у 2014 році) експорт за цією групою не демонструє явного відновлення», - зазначила провідний аналітик UFEB Анна Бурка.

Держрибагентство в свою чергу акцентує увагу на тому, що викладена вище інформація ґрунтується на аналізі експорту продукції, що перетинає митний кордон, але не включає дані щодо експорту риби, яка була виловлена та експортована з суден, які зареєстровані в Україні, ходять під її прапором, але проводять промисел у виключній економічній зоні інших держав (океан). Інформація щодо експортованої ними продукції буде доступна у середині лютого та вплине на показники загального вилову та експорту у сторону збільшення. Держрибагентство Джерело:https://darg.gov.ua/_ukrajina_u_2016_roci_0_0_0_3344_1.html

В Кременчуці рибний патруль шукає високо мотивованих 24-ох патрульних

06.02.2017

20 січня розпочався прийом документів в рибний патруль Полтавської області.

До управління шукають 24 рибних патрульних. «Запрошуємо людей, вмотивованих до реальних позитивних змін у рибному господарстві, з високою мотивацією та тих, хто по-справжньому вболіває за галузь. Зі свого боку держава створює достойні умови праці - сучасна техніка, пальне та зарплата 6-7 тис. грн. Це в кілька разів вище, ніж в ліквідованих органів рибоохорони», - наголосив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Детальніше за посиланням 

КРЕМЕНЧУГTODAY

ТелеграфЪ

Кременчуцька Газета

03.02.2017 

До 24 лютого продовжено подачу документів на участь в програмі з селекції водних біоресурсів, - Держрибагентство

Прийом заявок від претендентів на участь в програмі «Селекція у рибному господарстві та відтворення водних живих ресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському басейні» за напрямом селекція у рибному господарстві продовжено до 24 лютого. Це зроблено з метою забезпечення ефективного проведення у 2017 році заходів з селекційно-племінної роботи на державне замовлення. Детальніше за посиланням

До Управління на Полтавщині шукають 

24 рибних патрульних

02.02.2017 

23 січня розпочався прийом документів в рибний патруль Полтавської області. До управління шукають 24 рибних патрульних.

«Запрошуємо людей, вмотивованих до реальних позитивних змін у рибному господарстві, з високою мотивацією та тих, хто по-справжньому вболіває за галузь. Зі свого боку держава створює достойні умови праці - сучасна техніка, паливо та зарплата 6-7 тис грн. Це в кілька разів вище, ніж в ліквідованих органів рибоохорони», - наголосив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів. 

Детальныше за посиланням

24.01.2017

Звертаємо Вашу увагу,

що при подачі документів на конкурс, необхідно заповнити декларацію в електронному вигляді на сайті Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) та надати до сектору роботи з персоналом в роздрукованому вигляді.

Сектор роботи з персоналом

ОГОЛОШЕННЯ 

про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державних службовців категорії "В" Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області

Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державних службовців категорії «В», відповідно до наказу Управління від 20.01.2017 року №1:

- головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» (24 посади);

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

- Копію паспорта громадянина України.

- Письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

- Письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

- Копію документа (документів) про освіту.

- Заповнену особову картку встановленого зразка.

- Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік в електронному вигляді.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади − головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» за посиланням.

Зразки документів за посиланням

Перелік тестових питань

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у зв'язку з цим розумного пристосування, подає заяву відповідної форми про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Строк подання документів: 20 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби. Документи приймаються до 16.30 год 13 лютого 2017 року.

За детальною інформацією звертайтесь за номером тел.: (05366) 3-84-76 Головко Марина Володимирівна  або пишіть на електронну адресу: poltava_fish_patrol@ukr.net

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсного відбору представників громадських об'єднань до складу конкурсної комісії Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області на зайняття посад державної служби

Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області оголошує конкурсний відбір представників громадських об'єднань до складу конкурсної комісії Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області на зайняття посад державної служби.

Вимоги до громадських об'єднань, які мають право висувати кандидатів для включення до складу Конкурсної комісії:

1) наявність державної реєстрації громадського об'єднання не пізніше ніж за 12 місяців до дня оприлюднення повідомлення про проведення відбору представників громадських об'єднань до складу Конкурсної комісії;

2) наявність статусу юридичної особи;

3) провадження статутної діяльності, пов'язаної із сферою розвитку державної служби, державного управління (у тому числі у сфері, що пов'язана із діяльністю органу) або управління людськими ресурсами, сприяння упровадженню принципів належного врядування за період не менш як 12 місяців до дня подання заяви.

Документи, що подаються громадським об'єднанням:

1) підписана керівником громадського об'єднання заява;

2) копії виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, статуту, підписані керівником та скріплені печаткою (у разі наявності) такого громадського об'єднання;

3) інформація про досвід діяльності, пов'язаної із сферою розвитку державної служби, державного управління (у тому числі у сфері, що пов'язана із діяльністю органу) або управління людськими ресурсами, сприяння упровадженню принципів належного врядування за період не менш як 12 місяців до дня подання заяви;

4) документи та інші матеріали, що підтверджують досвід роботи у сфері розвитку державної служби, державного управління (у тому числі у сфері, що пов'язана із діяльністю органу) або управління людськими ресурсами, сприяння упровадженню принципів належного врядування протягом не менш як 12 місяців.

Відповідність досвіду роботи громадського об'єднання визначеним Порядком вимогам не може доводитися лише свідченнями (лист, довідка тощо) третіх осіб про наявність такого досвіду.

Вимоги до кандидата:

1) наявність громадянства України;

2) наявність вищої освіти за освітнім ступенем магістра;

3) наявність загального стажу роботи не менше семи років;

4) наявність досвіду роботи на посадах державної служби та/або в органах місцевого самоврядування та/або досвіду роботи на керівних посадах в організаціях, установах і на підприємствах незалежно від організаційно-правової форми та форми власності не менше трьох років та/або володіння фаховими знаннями у сфері державної служби, державного управління (у тому числі у сфері, що пов'язана із діяльністю органу) або управління людськими ресурсами;

5) володіння державною мовою;

6) здатність представляти інтереси суспільства та забезпечувати політично неупереджену та професійну роботу Конкурсної комісії.

Не може бути кандидатом особа, яка:

1) визнана судом недієздатною чи обмежено дієздатною;

2) має не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість за вчинення злочину;

3) згідно із вироком суду позбавлена права обіймати відповідні посади;

4) за рішенням суду визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення;

піддавалася адміністративному стягненню за корупційне правопорушення протягом останнього року до дня подання документів;

5) є державним службовцем або посадовою особою місцевого самоврядування;

6) є членом політичної партії;

7) є народним депутатом України або депутатом місцевої ради.

Документи, які подаються громадським об'єднанням щодо кандидата:

1) рішення керівного органу (для громадського об'єднання) про висування кандидата до складу Конкурсної комісії;

2) заява кандидата про згоду на участь у роботі Конкурсної комісії та згода на обробку персональних даних відповідно до законодавства;

3) копія паспорта громадянина України кандидата;

4) автобіографія кандидата, в якій зазначаються прізвище, ім'я та по батькові (у разі наявності), число, місяць, рік народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи, громадську діяльність (у тому числі на виборних посадах), членство у політичних партіях (у тому числі в минулому), відомості про наявність чи відсутність судимості, контактний номер телефону та адреса електронної пошти;

5) копія (копії) документа (документів) про освіту;

6) мотиваційний лист кандидата, в якому зазначаються особисті підстави для участі у роботі Конкурсної комісії, а також повідомляється адреса електронної пошти для надсилання повідомлень державним органом.

Документи на участь у конкурсному відборі та інші документи приймаються до 16:30 год. 21 лютого 2017 року включно.

Конкурсний відбір представників громадських об'єднань до складу конкурсної комісії Держрибагентства на зайняття посад державної служби відбудеться 22 лютого 2017 року о 10:00 годині.

Адреса, за якою приймаються документи на участь у конкурсному відборі: 39600, Полтавська область, м. Кременчук, вул.Флотська, б.4.

За додатковою інформацією звертатись за номером телефону:

(05366) 3-84-76, Головко Марина Володимирівна.

Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати