Новини за квітень

03.03.2017      Полтавського рибоохоронного патруля розпочав свою роботу

З 01 квітня 2017 року на Полтавщині розпочав роботу рибоохоронний патруль, який з першого дня своєї роботи та з першого дня весняно-літньої заборони на лов риби у Полтавській області зафіксував три грубих порушення правил рибальства спільно з працівниками Національної Поліції, за даними справами завдано збитків на суму більше шестидесяти тисяч рибному господарству.

На Сулинській затоці Кременчуцького водосховища, поблизу с. Дем'янівка Семенівського району Полтавської області було затримано громадянина 1987р.н., який грубо порушив правила рибальства, здійснюючи незаконний вилов водних біоресурсів на дерев'яному човні забороненим знаряддям лову, а саме трьома лісковими сіткам. Внаслідок незаконних дій громадянина, було вилучено знаряддя лову та свіжовиловлену рибу за видами: окунь - 5 екз; плітка - 18 екз.; карась сріблястий - 80 екз.; лящ - 14 екз. Загальною вагою 36 кг. Збитки нанесені водним біоресурсам складають 10019,00 грн.

На старому руслі Сулинської затоки р.Сула біля с. В. Бурімка, Чорнобаївського району при громадянина 1977р.н, який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів на на дерев'яному човні забороненим знаряддям лову, а саме лісковою сіткою. Внаслідок незаконних дій громадянина, було вилучено знаряддя лову та свіжовиловлену рибу за видами: плітка - 130 екз; синець - 78 екз.; окунь - 3 екз.; щука - 11 екз.; карась сріблястий - 18 екз.; лящ - 3 екз.; плоскирка - 3 екз.. Загальною вагою 42 кг. Збитки нанесені водним біоресурсам складають 40111,00 грн.

На Дніпродзержинському водосховищі поблизу с. Орлик на території РЛП «Нижньоворсклянський» було затримано громадянина 1985 р.н, який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів в гумовому костюмі, забороненим знаряддям лову, а саме жиляною сіткою. Внаслідок незаконних дій громадянина, було вилучено знаряддя лову та свіжовиловлену рибу за видами: лящ - 18 екз; карась - 14 екз.; окунь - 1 екз.; щука - 4 екз.; судак - 2 екз. Загальною вагою 19 кг. Збитки нанесені водним біоресурсам складають 10193,00 грн.

По факту незаконного вилову водних біоресурсів на порушників складено протоколи про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено частиною 4 статті 85 КУпАП.

Також слід зауважити, що дані правопорушення містить в собі ознаки кримінального злочину, передбаченого ч.1 ст. 249 ККУ, оскільки протиправними діями громадян було нанесено істотну шкоду державі в розмірі 60323,00 грн. вирішується питання про направлення матеріалів в слідчі органи для внесення в ЄРДР.

До уваги небайдужих громадян!

Про відомі вам факти незаконного рибного промислу під час «нересту», особливо із застосуванням електровудок, на водоймах Полтавської області, просимо повідомляти до управління Полтавського рибоохоронного патруля

за телефоном «гарячої» лінії (05366) 3-82-91,

електронною поштою : poltava_fish_patrol@ukr/net

або за адресою: м. Кременчук вул. Флотська,4

Посилання на матеріал  Кременчуцька газета

Посилання на матеріал КРЕМЕНЧУГTODAY

Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати